Komu se chceme zalíbit?

28. března 2017 v 20:35 | B E L L L O N D O N |  > inspiration
Chceme se zalíbit sobě nebo společnosti?

Abych řekla pravdu, já chci být hezčí pro společnost. Chci aby mi holky říkaly, že jsem krásně hubená a kluci se za mnou otočili. Teď na té pozici rozhodně nejsem, ale hodlám na sobě pracovat.

Taky už jsem pochopila v čem to vtkví. Žádné omezování jídla, snažení se nic nejíst, to nefunguje.. U mě jednoduše ne.
Musela jsem si říct opravdové NE. Prostě si to zakázat, protože jedině vy můžete zastavit to nekonečné žraní. Je to ta vůle, která nás drží před jídlem. Vy to ovládáte, ne nikdo jiný.

A když jíst nechcete, prostě nejezte!
Je to snažší, než se zdá.

Ale moc dobře vím, jaké to je, když se neudržím. Prostě se natáhnu po tom balíčku brambůrek a celý ho sním. Je to jako kdyby byla v tranzu a nemohla se zastavit. Jako bych to snad nemohla odmítnout... Ale tak to není. Je to ve mě a už vím že to musím odmítnout. Pokud to totiž neodmítnu já, to jídlo ode mě neuteče.


 


Komentáře

1 E. E. | Web | 6. dubna 2017 v 18:22 | Reagovat

Sere mě. Já. Jo, moc dobře vyskloňované. Že se neovládnu. Vždycky šáhnu po těch mega brambůrkách nebo tý netučnější majonéze. Ale.. až se vrátím zpět, do normálního života. Pokusím se vrátit zpět.

A souhlasím s tebou. Užírá mě ten mega pocit že jdu v těsných kraťasech a jenom pískaj kluci zamnou. Jo, možná to zní naivně, namyšleně a zním jako holky z D55 ale, řekněme si narovinu, komu by se to nelíbilo, že?

2 pro-ana-bell pro-ana-bell | 10. dubna 2017 v 19:28 | Reagovat

[1]: Aby na nás kluci pískali, je to něco jako sladká odměna. A holkám se pozornost jednoduše líbí, tak to je.
A ty tučné jídla jsou peklo. Většina z nich se totiž tváří jako super lehká svačinka, pak se podívám na energetickou hodnotu a BUM, má to okolo 1.500 a já jdu do kolen... Je to hrůza, vše musím kontrolovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama